PWKEE obecny na Międzynarodowych Targach RENEXPO 2013

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego organizowała spotkania kooperacyjne podczas targów branży energii odnawialnej RENEXPO 2013, które odbyły się w dniach 15-16 października 2013r. w Warszawie. PWKEE aktywnie uczestniczył w spotkaniach reprezentowany przez Agnieszkę Pałusewicz-Sarosiek. Spotkania kooperacyjne otwierają drzwi do rozległej sieci kontaktów biznesowych. Nawiązywanie kontaktów biznesowych to idealny sposób na szukanie potencjalnych fachowych partnerów i dostawców.

Jak to działa? Spotkania kooperacyjne to szybki i łatwy sposób nawiązania kontaktów biznesowych. W ciągu ok. 20 minut firma ma okazję przedstawić rozmówcy swój profil oraz zapoznać się z jego działalnością. Spotkania kooperacyjne cieszyły się dużym zainteresowaniem firm. W sumie odbyło się 109 spotkań, w tym 82 międzynarodowych i 27 krajowych, w których udział wzięło 53 firmy z następujących krajów: Austria, Bułgaria, Czechy, Niemcy, Włochy, Litwa, Holandia, Portugalia, Słowacja, Szwecja i Ukraina. Klaster natomiast odbył 8 spotkań. Pomysł spotkań kooperacyjnych spotyka się z roku na rok z coraz większym zainteresowaniem zarówno polskich i jak zagranicznych przedsiębiorstw i instytucji. Uczestnicy wyrazili zainteresowanie udziałem w spotkaniach w kolejnych latach.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kolejna edycja targów RENEXPO w Polsce oraz towarzyszących im spotkań kooperacyjnych odbędzie się w dniach 23-25 września 2014r. w Warszawie.